Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 105 Soft Beige

168 

Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 105 Soft Beige od kvalitní značky Max Factor je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 105 Soft Beige – můžete mít za 168 Kč.

Katalogové číslo: 50683345 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 105 Soft Beige značky s tradicí a dobrou pověstí Max Factor , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Lasting Performance je první nestíratelný make-up, který odolává dotekům. Přirozeně jemný tekutý make-up se speciálně vytvořenými silikonovými složkami se snadno a rovnoměrně roztírá a neucpává póry. Bez parfemace, vhodný i pro citlivou pleť. Pro perfektní a přirozený vzhled doporučujeme před nanesením make-upu použít bázi pod make-up . Nanesený make-up zafixujte kompaktním nebo sypkým pudrem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Max Factor
  • EAN: 50683345
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý, Sypký, Tuhý/kompaktní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající”}}.  . . . . . . . . .
Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 109 Natural Bronze
Max Factor Dlouhotrvající make-up Facefinity Lasting Performance (Long Lasting Make-Up) 35 ml 105 Soft Beige
168