Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire – Vodnář

172 

Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire – Vodnář od přední značky Maybelline je k dostání levně a pohodlně online. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire – Vodnář levně za cenu 172 Kč.

Katalogové číslo: 30164444 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire – Vodnář od společnosti s předním postavením na trhu Maybelline jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Maybelline New York představuje limitovanou edici SuperStay Ink Crayon Zodiac edition, matné rtěnky v tužce, v hvězdných odstínech. Díky speciální technologii zanechává pouze tenkou vrstvu pigmentů. Lehká, matná barva pro dokonalé pohodlí vašich rtů bez zatížení. Která rtěnka je pro vaše znamení ta pravá? Matné rtěnky v tužce s výdrží až 8 hodin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Maybelline
  • EAN: 30164444
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající, Matující”}}.  . . . . . . . . .
Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire - Vodnář
Maybelline Matná rtěnka v tužce NY SuperStay Ink Crayon Zodiac 2 g 50 Own your empire – Vodnář
172