MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml

219 

MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml od této značky MEDIDERM , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml zrovna nyní za cenu 219 Kč.

Katalogové číslo: 5907529108208 Kategorie: , Štítek:

Popis

MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml od značky s dobrým jménem MEDIDERM je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Koncentrát Mediderm do koupele hydratuje a promašťuje. Už samotná koupel v teplé vodě narušuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky. S koncentrátem do koupele Mediderm® se ale koupel změní v léčivou. Koncentrát do koupele Mediderm je speciální přípravek s hydratačním a promašťujícím účinkem. Byl vyvinut tak, aby napomáhal léčbě zánětlivých dermatóz, s doprovodným svěděním, odlupováním a podrážděním během lupénky, ekzému a atopické dermatitidy. Přípravek dlouhodobě promašťuje, snižuje nadměrné odlupování pokožky a zmírňuje pocit stažení. Regeneruje přirozenou lipidovou vrstvu, díky tomu předchází ztrátě vody a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. V nabídce je v balení o objemu 275 ml.

 

Informace o produktu

  • Značka: MEDIDERM
  • EAN: 5907529108208
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml
MEDIDERM Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml
219