Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml

325 

Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml od skvělé značky Melvita , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml – nyní pořídíte za 325 Kč.

Katalogové číslo: 3284410038014 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml od společnosti Melvita je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Organický sprchový gel neobsahuje sírany a je obohacen o pět vzácných olejů, které jsou známé pro svoje vyživující a ochranné vlastnosti: arganový olej z Maroka, kendi z Indonésie, inkový inchi olej z Amazonky, olej z datlové palmy z pouště Burkina Faso a olej z baobabu z Afriky. Tato jedinečná receptura zahaluje pokožku krémovou pěnou, která jemně čistí a zanechává tělo lehce parfémované.

 

Informace o produktu

  • Značka: Melvita
  • EAN: 3284410038014
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml
Melvita Organický sprchový gel L´Or Bio (Extraordinary Shower Gel) 250 ml
325