Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g

225 

Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g od značky s dobrým jménem Men Rock London je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g ve skvělé akci za 225 Kč.

Katalogové číslo: 5060796560183 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g značky Men Rock London je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Krém na holení pro elegantní zážitek z mokrého holení. Hustá hedvábně tlumící pěna chrání vaši pokožku a zajišťuje hladké a čisté oholení. Na rozdíl od některých tekutých tenkých gelů a pěn na holení nevysušuje uprostřed holení. Krém hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku a pomáhá předcházet podráždění. Svěží vůně černého granátového jablka s kořenitými tóny černého pepře dodá vaší pokožce příjemnou vůni po celý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: Men Rock London
  • EAN: 5060796560183
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g
Men Rock London Krém na holení Black Pomegranate (Shave Cream) 100 g
225