Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g

302 

Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g od výrobce s dobrým jménem Men Rock London je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g momentálně k dispozici za 302 Kč.

Katalogové číslo: 5060796560169 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g od přední společnosti Men Rock London . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Krém na holení pro elegantní zážitek z mokrého holení. Jeho hustá hedvábně tlumící pěna chrání vaši pokožku a zajišťuje hladké a čisté oholení. Na rozdíl od některých tekutých tenkých gelů a pěn na holení nevysušuje uprostřed holení. Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku a pomáhá také předcházet podráždění. Probouzející se citrusová vůně sicilské limetky s kořenitými tóny černého pepře dodá vaší pokožce příjemnou a přitom jemnou vůni po celý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: Men Rock London
  • EAN: 5060796560169
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g
Men Rock London Krém na holení Sicilian Lime (Shave Cream) 100 g
302