Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml

225 

Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml od známého dodavatele Men Rock London . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml – můžete mít za 225 Kč.

Katalogové číslo: 5060796560121 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml s pečetí kvality od Men Rock London je k dostání online za výhodnout cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Zapomeňte na běžné šampony, pro každodenní mytí vousů si zasloužíte něco speciálního. Mýdlo na vousy Oak Moss s čerstvou zemitou vůní dubového mechu je také hydratačním a změkčujícím prostředkem, díky kterému budou vaše vousy super pružné, zářivé a čisté. Účinně zklidňuje svědění a bojuje proti lupům vousů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Men Rock London
  • EAN: 5060796560121
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Proti svědění, Proti lupům”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Mýdla”}}.  . . . . . . . . .
Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml
Men Rock London Mýdlo na vousy Oak Moss (Soothing Beard Wash) 100 ml
225