Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml

734 

Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml od známé kvalitní značky Minetan . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml – nakoupíte u nás nyní za 734 Kč.

Katalogové číslo: 9347108001906 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml zboží dodává Minetan je pro vás pro vás právě dnes v akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky. Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut je navíc obohacena o kokosovou vody, která dodává pokožce dokonalou hydrataci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Minetan
  • EAN: 9347108001906
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”}}.  . . . . . . . . .
Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml
Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml
734