Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml

224 

Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml od této skvělé značky Mizon je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml – můžete mít za 224 Kč.

Katalogové číslo: 8809479168707 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml od dodavatele se skvělou pověstí Mizon je momentálně ve výhodné akci. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Čisticí pěna je vyrobena na bázi přírody k šetrnému čištění pleti. Zbaví Vaši pleť všech nečistot, zjemní ji, zregeneruje a zvýší její elasticitu. Čistící pěna obsahuje filtrát hlemýždího sekretu, díky kterému kosmetický přípravek ve spojení s vodou vytváří pevné, husté bubliny pro hladké čištění a revitalizaci Vaší pokožky. Účinné látky obsažené v hlemýždím extraktu povzbuzují regeneraci pleti a předcházejí vzniku vrásek a drobných linek. Při pravidelném používání se struktura pleti prokazatelně zlepšuje. Pleť je zpevněná a působí zdravým a přirozeně krásným dojmem. Díky šetrnému složení jsou vhodné i pro citlivou pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mizon
  • EAN: 8809479168707
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”}}.  . . . . . . . . .
Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml
Mizon Čistící pleťová pěna s filtrátem hlemýždího sekretu (Snail Repairing Foam Cleanser) 60 ml
224