Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 25 ml

428 

Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 25 ml od výrobce s dobrým jménem Mizon je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 25 ml – nyní pořídíte za super cenu 428 Kč.

Katalogové číslo: 8809663751739 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 25 ml od skvělé a známé značky Mizon lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Oční krém je určený pro péči o extrémně jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Obsahuje 80% hlemýždího sekretu a E.G.F.(endoteliální růstový faktor), tyto dvě hlavní složky zajišťují ošetření jemných vrásek, regeneraci pokožky, eliminaci tmavých kruhů kolem očí. E.G.F. je jedna z přirozených složek kožních buněk, která po 25. roku života ubývá, je tedy nutné ji doplňovat, aby mohla snižovat náchylnost k tvoření malých vrásek kolem očí. Účinné látky obsažené v hlemýždím extraktu povzbuzují regeneraci pleti a předcházejí vzniku vrásek a drobných linek. Při pravidelném používání se struktura pleti prokazatelně zlepšuje. Pleť je zpevněná a působí zdravým a přirozeně krásným dojmem. Díky šetrnému složení jsou vhodné i pro citlivou pleť. Mucin, který je přirozenou složkou hlemýždího sekretu, výrazně regeneruje Vaši pleť. Adenosin a Peptid zpevňují pleť a napomáhají vyhlazovat jemné vrásky.Niacinamid řeší problém s tmavými kruhy kolem očí, pleť rozjasňuje díky kontrole tvorby melaninu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mizon
  • EAN: 8809663751739
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”25 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 15 ml - tuba
Mizon Oční krém s filtrátem hlemýždího sekretu 80% (Snail Repair Eye Cream) 25 ml
428