Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml

342 

Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml od našeho výrobce Mizon , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml – zboží máme ted u nás za 342 Kč.

Katalogové číslo: 8809743540369 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml od naší známé značky Mizon lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Intenzivně vypínací, zvlhčující a regenerující krém obsahuje 75% přírodního mořského kolagenu, kteý vypíná stárnoucí a ochablou pleť. Ideální pro suchou a unavenou pleť, podrážděnou pleť vlivem slunečního UV záření a pleť s mnoha drobnými i hlubšími vráskami. Krém hydratuje pokožku do hloubky a chrání ji proti ztrátám vlhkosti, zanechává pokožku hladší, intenzivně vyživuje a zvlhčuje pokožku, zanechává ji s pocitem uvolnění a přirozeně rozzářenou. Působí intenzivně proti vráskám, vrací pokožce pružnost, má omlazovací schopnosti a účinně dopomáhá k vypínání stárnoucí a ochablé kůže. Maximálně působí i proti hlubokým vráskám, zajišťuje dlouhodobé vypínací účinky, zvyšuje stupeň hydratace suché pokožky, zpomaluje proces stárnutí a efektivně posiluje pružnost kůže, čímž následně vyhlazuje vrásky a zlepšuje celkový vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mizon
  • EAN: 8809743540369
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”35 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml
Mizon Vypínací pleťový krém s obsahem 75% mořského kolagenu (Collagen Power Lifting Cream) 35 ml
342