Nasomatto Fantomas – parfém – TESTER 30 ml

2469 

Nasomatto Fantomas – parfém – TESTER 30 ml od výrobce Nasomatto je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Nasomatto Fantomas – parfém – TESTER 30 ml právě teď za cenu 2469 Kč.

Katalogové číslo: 2376877581781 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nasomatto Fantomas – parfém – TESTER 30 ml od naší známé značky Nasomatto lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Nasomatto Fantomas je vůně… prohřešku. Tato vůně je stopou k odhalení zločinu, jenž byl spáchán s lehkostí a elegantní precizností geniálního zločince. Tento originální parfém, který skrývá nejedno tajemství, je určen mužům i ženám. Bude vaším dokonalým doplňkem, kterým okouzlíte celé vaše okolí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Parametry produktu

  • Značka: Nasomatto
  • Kategorie: Parfémy -> Testery parfémů
  • EAN: 2376877581781
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”arabská guma, meloun, kouř, střelný prach, karamel, zemité tóny, cashmeran, sladké tóny, pačuli , tropické květiny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}
Nasomatto Fantomas - parfém - TESTER 30 ml
Nasomatto Fantomas – parfém – TESTER 30 ml
2469