Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml

2369 

Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml od výrobce s dlouholetou historií Nasomatto je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml – nyní pořídíte od 2369 Kč.

Katalogové číslo: 2376877581804 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml od našeho předního výrobce Nasomatto je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Nasomatto Nudiflorum je jedinečná vůně od slavného parfuméra Alessandra Galtieriho, který vytvořil elegantní kolekci unisex parfémů Nasomatto. Pokud chcete, aby Vás doprovázel exkluzivní parfém, který má smyslnou kompozici, který vyvolává příjemné emoce, je na čase důvěřovat této okouzlující vůni. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Parametry produktu

  • Značka: Nasomatto
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémy (P)
  • EAN: 2376877581804
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”rebarbora”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”malina, amyl salicylát, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, cedrové dřevo, živočišné tóny, dubový mech”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}
Nasomatto Nudiflorum - parfém - TESTER 30 ml
Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml
2369