NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml

1041 

NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml od této značky NeoStrata , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml výhodně za cenu 1041 Kč.

Katalogové číslo: 732013301606 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml od této spolehlivé značky NeoStrata je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Denní vysoce účinný rozjasňující fluid pro kontrolu pigmentace pleti na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Obsahuje klinicky ověřené technologie pro kontrolu pigmentace. Kombinace vysoce účinných a prospěšných látek, včetně patentovaného NeoGlucosaminu, Retinolu (0,1%) a stabilizovaného vitamínu C, způsobuje zvýšenou obnovu buněk, snižuje hyperpigmentaci. Cílí na příčiny nerovnoměrného odstínu pleti. Výsledkem je hladší a zářivější pleť se sjednoceným odstínem. Korektor je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: NeoStrata
  • EAN: 732013301606
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml
NeoStrata Denní rozjasňující fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml
1041