NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml

1671 

NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml od dodavatele se skvělou pověstí NeoStrata lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml momentálně k dispozici za 1671 Kč.

Katalogové číslo: 732013300920 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml od známé značky NeoStrata je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Liftingové sérum Skin Active vám přináší trojnásobný anti-age účinek v jediném přípravku! Viditelně redukuje vrásky a linky a díky obsaženým látkách působí ve všech vrstvách pokožky. Zpevňuje povadlou pleť a zlepšuje její elasticitu. Vyrovnává tonus pleti a hloubkově ji hydratuje, navíc příjemně voní po citrusových květech. Toto sérum je bez alkoholu a minerálních olejů.

 

Informace o produktu

  • Značka: NeoStrata
  • EAN: 732013300920
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml
NeoStrata Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml
1671