Nike Ultra Blue Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml

179 

Nike Ultra Blue Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od známého dodavatele Nike je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Nike Ultra Blue Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml aktuálně zrovna za 179 Kč.

Katalogové číslo: 8414135873712 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Ultra Blue Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od značky s dobrým jménem Nike , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Nike Ultra Blue je citrusově-ovocný deodorant pro muže. Osvěžte se příjemnou kombinací máty a citronu, jejichž tóny plynule přechází ve spojení vůní ananasu, listu fialky a rozmarýnu. Základ tvoří zemitý mech, mořská sůl a aromatický jantar. Tato vůně podnítí vaše smysly a dodá vám energii na celý den.

 

Parametry produktu

  • Značka: Nike
  • Kategorie: Parfémy -> Deodoranty
  • EAN: 8414135873712
  • parametry {“vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ananas, rozmarýn, list fialky”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mořská sůl, mech, jantar”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”}}
Nike Ultra Blue Man - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Nike Ultra Blue Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml
179