Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml

390 

Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml od této spolehlivé značky Nivea je k dostání výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml zrovna teď v akci za 390 Kč.

Katalogové číslo: 9005800311302 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml od výrobce s dlouholetou historií Nivea je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Zavřete oči a nechte svou pleť odpočívat. Během vašeho spánku se bakuchiol postará o hydrataci a vyplnění vrásek. Hýčkejte svou pleť: NIVEA Noční krém Cellular Expert Lift. Přes den na naši pleť působí nejrůznější vlivy od větru, slunečních záření, deště, kouře až po prach. To je pěkný nápor, který musí pleť ustát. Jak se jí za to můžete odvděčit? Tím, že jí v noci dopřejete dostatečnou regeneraci. Noční krém Cellular Expert Lift pleť intenzivně hydratuje díky kyselině hyaluronové a zároveň ji zbavuje vrásek a zvyšuje její pevnost díky bakuchiolu. To je naše nová super ingredience, která rozjasňuje pleť a sjednocuje její vzhled. Až se vzbudíte, bude vaše pleť odpočatá a připravená na nový den! Vyzkoušejte: NIVEA Noční krém Cellular Expert Lift.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nivea
  • EAN: 9005800311302
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml
Nivea Remodelační noční krém Hyaluron Cellular Filler (Elasticity Night Cream) 50 ml
390