Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml

265 

Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml od spolehlivého výrobce Nobilis Tilia je pro vás k sehnání za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml – zboží máme ted u nás za 265 Kč.

Katalogové číslo: 8595100277985 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml od značky s dlouholetou tradicí Nobilis Tilia je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Je určen na šetrný peeling obličeje i celého těla. Obsahuje lávovou zem, která má pozoruhodné mycí a čisticí schopnosti. Lávová zem, nebo také mýdlový či marocký kámen, je unikátní druh jílu, který na sebe váže nečistoty, aniž by porušoval přirozený kožní film pokožky. Ideální je právě v kombinaci s unikátním přírodním olejovým gelem, který po rozetření na pokožce vytvoří výborně skluznou vrstvu jako základ k jemné peelingové masáži. Přidáním vody se vytvoří ošetřující a pěsticí mléko, které se snadno smývá. Směs éterických olejů s převahou růže a levandule pokožku čistí, regenerují a dodávají pocit svěžesti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nobilis Tilia
  • EAN: 8595100277985
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Peelingy, scruby”}}.  . . . . . . . . .
Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml
Nobilis Tilia Jemný peeling s lávovou zemí 50 ml
265