Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml

312 

Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml od společnosti s výborným jménem Nobilis Tilia – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml – nyní pořídíte od 312 Kč.

Katalogové číslo: 8595100293725 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml od tohoto skvělého výrobce Nobilis Tilia . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Lípa má sladkou květovou vůni s medovými podtóny, která navozuje uvolnění a zmírňuje projevy stresu na duši i na pokožce. Energeticky harmonizuje a otevírá srdce. Je vhodná pro pleť s prvními vráskami, zmírňuje podráždění a suchost pokožky. Vzácné a drahé éterické oleje či absolue smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný olej za přijatelnou cenu. Nosný bio jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nobilis Tilia
  • EAN: 8595100293725
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml
Nobilis Tilia Lípa v jojobovém oleji 20 ml
312