Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks

899 

Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks od tohoto výrobce Oclean lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks – produkt momentálně prodáváme za 899 Kč.

Katalogové číslo: 6970810552232 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks od tohoto skvělého výrobce Oclean – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Náhradní hlavice Plaque Control Medium k sonickému zubnímu kartáčku Oclean vynikají vysokou hustotou a kvalitou štětin, které perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Náhradní hlavice k sonickému zubnímu kartáčku Oclean vynikají vysokou hustotou a kvalitou štětin, které perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Výměna hlavice Oclean je velice jednoduchá a především rychlá. Doporučovaná výměna kartáčkové hlavice je každé 2 až 3 měsíce. Tvrdost: medium / střední. Klíčové vlastnosti náhradních hlavic Oclean: Vysoká hustota a kvalita štětin značky Du Pont™ Perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Jednoduchá výměna. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Oclean.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oclean
  • EAN: 6970810552232
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks
Oclean Náhradní hlavice Plaque Control Medium černé 6 ks
899