Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé

459 

Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé od skvělého a známého výrobce Oclean je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte bezpečně online. Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé za super cenu 459 Kč.

Katalogové číslo: 6970810551020 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé od kvalitní společnosti Oclean je u nás za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Praktické hygienické cestovní pouzdro značky Oclean pro 2 hlavice a jeden kartáček. Cestovní pouzdro se snadno udržuje v čistotě a je kompatibilní s kartáčky: Oclean X Pro Elite/ X Pro / X / Z1 / F1. Praktické hygienické cestovní pouzdro značky Oclean, ve kterém svůj kartáček pohodlně vezmete všude s sebou. Pouzdro chrání váš zubní kartáček před nečistotami. Uvnitř pouzdra naleznete dva sloty pro kartáčkové hlavice a jeden slot pro kartáček samotný. Cestovní pouzdro se snadno udržuje v čistotě a je kompatibilní s kartáčky: Oclean X Pro Elite/ X Pro / X / Z1 / F1. Klíčové vlastnosti: Čistý elegantní design. Chrání váš zubní kartáček před nečistotami. Dva sloty pro kartáčkové hlavice a jeden slot pro kartáček samotný. Snadná údržba a manipulace. Kompaktní rozměr a nízká hmotnost. Váha 122 g. Rozměry 212 × 37 mm (zavřené pouzdro).

 

Informace o produktu

  • Značka: Oclean
  • EAN: 6970810551020
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé
Oclean Pouzdro na kartáček Bílo-šedé
459