Oclean Sonický kartáček Junior Růžový

1099 

Oclean Sonický kartáček Junior Růžový od značky Oclean , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Oclean Sonický kartáček Junior Růžový – cena 1099 Kč.

Katalogové číslo: 6970810552409 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oclean Sonický kartáček Junior Růžový od skvělého výrobce Oclean je k dostání teď opravdu levně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Technologicky vyspělé, ale jednoduché použití pro nejmenší děti a motivace pro každodenní čištění. Prémiová vlákna obsahující fluorid od společnosti Du Pont™ s certifikací FDA účinně uvolňují fluoridy po dobu 3 měsíců, což pomáhá remineralizovat zubní sklovinu, odolávat kyselinám, inhibovat metabolismus bakterií způsobujících zubní kaz a zlepšovat zdraví ústní dutiny. Malá kompaktní a pogumovaná hlavice kartáčku s jemnými vlákny pro lepší ochranu dásní. Výchozí doba čištění zubního kartáčku je 2 minuty a kartáček sám připomíná, aby každých 30 sekund dítě změnilo oblast čištění, což dětem pomáhá zvládnout vhodný rytmus čištění a efektivně a komplexně vyčistit celá ústa za 2 minuty. 2 režimy čištění nabízí 2 intenzity vč. jemného režimu. Velmi tichý chod – pouze 37dB je vhodný pro děti. Vynikající účinnost čištění díky magnetickému motoru Maglev, který poskytuje až 79 200 pohybů/min výkonu pro dokonalejší čištění. Moderní technologie magnetického motoru v těle kartáčku vytváří oscilačně-rotační pohyb s mikrovibracemi. Mikrovibrace rozpohybují hlavici kartáčku, která velmi jemně, ale přitom efektivně vyčistí zuby a odstraní plak. Díky této vyspělé technologii, kdy nedochází k tření v motoru a opotřebovávání mechanických součástek, mají Oclean kartáčky delší životnost, nižší hlučnost a vyšší výkonnost. Unikátní detekce nevyčištěných zón pomocí 6osého gyroskopu pro detekci pohybu v aplikaci pro chytré telefony (upozornění na místa, která nečistíte dobře).

 

Informace o produktu

  • Značka: Oclean
  • EAN: 6970810552409
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”dívčí”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Oclean Sonický kartáček Junior Růžový
Oclean Sonický kartáček Junior Růžový
1099