OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml

268 

OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml od skvělé značky OnlyBio , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml v akci za 268 Kč.

Popis

OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml od této skvělé značky OnlyBio . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Osvěžující gel smyje z obličeje zbytky make-upu i nevítaný nános uplynulého dne. Z jeho rostlinné receptury se mohou těšit majitelé všech typů pleti, především té dehydrované a unavené. Receptura se chlubí surfaktinem z řepky, který je hned 4krát účinnější a 100krát šetrnější než obvyklé tenzidy SLS a SLES. Obsažené levany se navíc starají o řádnou hydrataci pokožky a zázvor jí dodává mladistvý jas. Kvalitu gelu ve skleněné lahvičce potvrzuje i certifikace od EcoCertu a doporučuje ji také Polská dermatologická společnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: OnlyBio
  • EAN: 5902811786478
  • Další vlastnosti: parametry {“vyzivove_smery”:{“param_name”:”Výživové směry”,”val”:”Veganský”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Eko”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masti”}}.  . . . . . . . . .
OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml
OnlyBio Osvěžující pleťový čisticí gel Hydra Mocktail 250 ml
268