Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White

3499 

Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White od přední společnosti Oral B je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White – nyní můžete mít za 3499 Kč.

Katalogové číslo: 4210201415343 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White od přední značky Oral B , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Elektrický zubní kartáček iO s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů. Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou 100% zdravější už za jeden týden. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali. Kartáček nabízí 5 čisticích režimů: pro každodenní čištění, intenzivní čištění, jemný, super jemný a bělicí. Vylepšený chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, pokud při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně. Podmínky akce „100 dní záruka vrácení peněz”: Formulář pro vrácení výrobku:

 

Informace o produktu

  • Značka: Oral B
  • EAN: 4210201415343
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White
Oral B Elektrický zubní kartáček iO Series 5 Quite White
3499