Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml

186 

Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml od značky s dlouholetou tradicí Oranjito je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml k sehnání zrovna v akci za 186 Kč.

Katalogové číslo: 8594040070069 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Oranjito je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Nové konopné tělové mléko podporující a urychlující opálení díky vysokému obsahu aktivních látek zintenzivňuje proces tvorby pigmentu a prodlužuje bronzový vzhled pokožky. Multiaktivní komplex Max.effect s vysokým urychluje a uchovává opálení, aktivní látky chrání pleť a zabraňují jejímu podráždění, hydratační a výživné látky, vitamíny, antioxidanty, přírodní extrakty, látky s protizánětlivými a anti-aging vlastnostmi zajišťují dokonalou péči.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oranjito
  • EAN: 8594040070069
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť smíšená, suchá pleť”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Prodlužující, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Mléka”}}.  . . . . . . . . .
Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml
Oranjito Konopné opalovací mléko Max. Effect (Marijuana Superbronzer) 200 ml
186