Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml

362 

Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml od našeho předního výrobce Oranjito je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml na našich stránkách za 362 Kč.

Katalogové číslo: 8594040040727 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml od této přední společnosti Oranjito je pro vás pro vás právě dnes v akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Tělové mléko podporující a urychlující opálení pro muže i ženy díky vysokému obsahu aktivních látek zintenzivňuje proces tvorby pigmentu a prodlužuje bronzový vzhled pokožky. Multiaktivní komplex Max.effect s vysokým urychluje a uchovává opálení, aktivní látky chrání pleť a zabraňují jejímu podráždění, hydratační a výživné látky, vitamíny, antioxidanty, přírodní extrakty, látky s protizánětlivými a anti-aging vlastnostmi zajišťují dokonalou péči.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oranjito
  • EAN: 8594040040727
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Prodlužující, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Mléka”}}.  . . . . . . . . .
Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml
Oranjito Opalovací mléko do solária Gold Turbo (Superaccelerator) 250 ml
362