Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml

1858 

Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Oxy-Treat lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml – zboží máme ted u nás za 1858 Kč.

Katalogové číslo: 8051417020619 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml od spolehlivé značky Oxy-Treat je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Denní krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Okysličení pokožky pomáhá snižovat zánět a čistí zablokované póry. Kyslík má také schopnost regulovat kožní maz a má zmatňující účinek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417020619
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml
Oxy-Treat Denní krém pro mastnou pleť (Day Cream) 50 ml
1858