Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml

1858 

Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml od naší známé značky Oxy-Treat . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml – nyní pořídíte od 1858 Kč.

Katalogové číslo: 8051417011617 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml od přední společnosti Oxy-Treat je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Denní krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Přísun kyslíku zajištěný ošetřením Oxy-Treat na suchou a citlivou pleť je nezbytný pro zpevnění pokožky, proniká do hloubky a přináší nespočet výhod. Působení kyslíku je spojeno s účinky specifických transdermálních molekul panthenolu, pyridoxinu a s extraktem z listů třezalky tečkované. Kombinovaná receptura je doplněna aktivními složkami Labo patentu CH 693 818 obsahující mandlový olej (Prunus Amigdalus Dulcis), sladový extrakt, hydrolyzovaný extrakt z řasy Ulva Lactuca, které obnovují pružnost pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417011617
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, suchá pleť”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml
Oxy-Treat Denní krém pro suchou a citlivou pleť (Day Cream) 50 ml
1858