Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml

2019 

Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml s pečetí kvality od Oxy-Treat je právě nyní na našich stránkách v akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml právě nyní za skvělou cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 8051417005616 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml od přední značky Oxy-Treat je u nás k dispozici opravdu výhodně. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Denní krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění. Specifické složky Oxy-Treat Anti-Age karnosin, ubichinon a melatonin ve spojení s molekulami PFC bohatými na kyslík podporují omlazení pokožky a stimulaci metabolismu. Anti-age patent od Labo (CH 700 735) pomáhá působit proti stárnutí pleti a oddalovat ho díky přítomnosti hydrolyzovaného sójového proteinu, extraktu z myrty obecné (Myrtus Communis) a teprenonu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417005616
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml
Oxy-Treat Denní krém s anti-age účinkem (Day Cream) 50 ml
2019