Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml

1979 

Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml od dodavatele s dobrým jménem Oxy-Treat lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml k sehnání zrovna v akci za 1979 Kč.

Katalogové číslo: 8051417018616 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml od této skvělé značky Oxy-Treat je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Noční krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění, ale v menších koncentracích. V Oxy-Treat na pigmentové skvrny je obsažen kyslík, který podporuje zesvětlení a má vliv na redukci skvrn a rovnoměrné zabarvení pokožky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417018616
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť problematická – pigmentové skvrny”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml
Oxy-Treat Noční krém na pigmentové skvrny (Night Cream) 50 ml
1979