Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml

1979 

Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Oxy-Treat , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Skvělý produkt s garancí kvality. Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml – můžete mít za 1979 Kč.

Katalogové číslo: 8051417021616 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml od tohoto předního výrobce Oxy-Treat je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Noční krém obsahuje okysličující aktivní složky s vysokým obsahem kyslíku, které jsou přítomné v intenzivní kompletní péči a specifické transdermální molekuly pro hluboké projasnění, ale v menších koncentracích. Okysličení pokožky pomáhá snižovat zánět a čistí zablokované póry. Kyslík má také schopnost regulovat kožní maz a má zmatňující účinek. PŮSOBENÍ SPECIFICKÝCH MOLEKUL NA MASTNOU PLEŤ Zinečnatá sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové má antimikrobiální vlastnosti regulující tvorbu kožního mazu. Je to také skvělý hydratační prostředek. Kyselina azelaová normalizuje procesy epidermální diferenciace a působí proti zánětlivým projevům, které někdy doprovázejí přítomnost kožních nečistot. Kyselina thioktová má stahující účinek na rozšířené póry a vysokou antioxidační sílu, která se uplatní zejména v případě nadměrné sekrece mazu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Oxy-Treat
  • EAN: 8051417021616
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml
Oxy-Treat Noční krém pro mastnou pleť (Night Cream) 50 ml
1979