Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín

357 

Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín od této spolehlivé značky Palsar 7 – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín levně za 357 Kč.

Katalogové číslo: 8594209100149 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín od společnosti se zárukou kvality Palsar 7 je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Masážní destička Guasha je vyrobena z růženínu. Ten bývá spojován s něhou, krásou a (sebe)láskou – je tak ideálním pomocníkem v každodenní péči o pleť, která je díky němu omlazená, pevnější a bez vrásek. Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Palsar 7
  • EAN: 8594209100149
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín
Palsar 7 Masážní destička Guasha růženín
357