Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller)

475 

Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller) od známého předního výrobce Palsar 7 je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller) výhodně za super cenu 475 Kč.

Katalogové číslo: 8594209100217 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller) od našeho známého výrobce Palsar 7 je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem. Masážní váleček na obličej podporuje absorpci vaší oblíbené pečující kosmetiky – krému, séra, oleje i masky. Díky masáži a zvýšené cirkulaci krve se produkty vstřebávají hlouběji do pleti a účinkují tak rychleji a intenzivněji. Jeho chladivé účinky příznivě působí proti otokům a kruhům pod očima. Pokud vás trápí opuchlé oči a otoky, dejte masážní váleček na 10 minut do mrazáku nebo lednice a poté jej použijte k masáži obličeje. Chladivé účinky pomáhají proti otokům a kruhům pod očima a přináší okamžitou úlevu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Palsar 7
  • EAN: 8594209100217
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller)
Palsar 7 Masážní váleček na obličej bílý jadeit (White Jade Face Roller)
475