Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller)

505 

Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller) od značky s dlouholetou historií Palsar 7 lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller) nyní za 505 Kč.

Katalogové číslo: 8594209100187 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller) od našeho známého výrobce Palsar 7 je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Masážní váleček (face-roller je vyroben z jadeitu, posvátného kamene z Dálného Východu, který prodlužuje život a zaručuje dlouhověkou krásu a zdraví. Je ideálním pomocníkem v každodenní péči o pleť, která je díky němu omlazená, pevnější a bez vrásek. Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem. Pokud vás trápí opuchlé oči a otoky, dejte masážní váleček na 10 minut do mrazáku nebo lednice a poté jej použijte k masáži obličeje. Chladivé účinky jadeitu pomáhají proti otokům a kruhům pod očima a přináší okamžitou úlevu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Palsar 7
  • EAN: 8594209100187
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller)
Palsar 7 Masážní váleček na obličej jadeit (Face Roller)
505