Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White)

3717 

Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White) od značky s dlouholetou tradicí Palsar 7 lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White) momentálně k dispozici za 3717 Kč.

Katalogové číslo: 8594209100019 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White) od tohoto výrobce Palsar 7 je právě nyní na našich stránkách v akci. Skvělý produkt s garancí kvality.

PALSAR7 Ošetřující LED maska napomáhá při léčbě akné, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentu a skvrn, omlazení pleti a vypnutí pokožky. Díky LED osvětlení si můžete dopřát ošetření pleti z pohodlí Vašeho domova. Maska obsahuje 7 druhů LED světel (4 základní + 3 kombinované) Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Palsar 7
  • EAN: 8594209100019
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White)
Palsar 7 Ošetřující LED maska na obličej bílá (LED Mask 7 Colors White)
3717