Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Tmavě růžový

475 

Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Tmavě růžový s pečetí kvality od Palsar 7 , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Tmavě růžový právě nyní za skvělou cenu 475 Kč.

Popis

Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Tmavě růžový od výrobce se skvělou pověstí Palsar 7 je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Oválný elektrický masážní kartáček pomáhá obličej zbavovat přebytečného oleje a zbytků make-upu, čistí pokožku do hloubky a odstraňuje ucpané póry a akné. Masáže příjemně zklidní a uvolní ztuhlé svaly v obličeji, pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a vrásky a podporují regeneraci kožních buněk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Palsar 7
  • EAN: 8594209100057
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Světle růžový
Palsar 7 Oválný elektrický kartáček na čištění pleti (Electric Facial Deep Clean) Tmavě růžový
475