Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml

450 

Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml od známého výrobce Payot je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml ve výhodné slevě 450 Kč.

Katalogové číslo: 3390150585418 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml od společnosti se zárukou kvality Payot je právě nyní na našich stránkách v akci. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Rozjasňující gel hydratuje pleť po dobu 12 hodin a chrání ji před každodenními agresemi. Na vitamíny bohaté ošetření s výtažky ze 3 kvalitních ingrediencí (bio granátové jablko, bio goji a acai) poskytuje pokožce denní dávku energie a vitamínů pro aktivaci jejího přirozeného jasu a odhalení krásné zdravé záře. Gel je vhodný pro normální až smíšenou pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Payot
  • EAN: 3390150585418
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml
Payot Rozjasňující pleťový gel My Payot (Vitamin-rich Radiance Gel) 50 ml
450