Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml

510 

Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml od společnosti s úžasnou pověstí Payot je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml – nyní pořídíte od 510 Kč.

Popis

Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml s pečetí kvality od Payot , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Peelingová maska s trojím účinkem: okysličení, detoxikace a odstranění odumřelých buněk. Naše pleť se vlivem znečištění životního prostředí často dusí, proto tato maska dodává Vaší pleti čerství nádech vzduchu. Růžový gel se po nanesení na pleť mění v bílou okysličující pěnu, která postupně vyprchává a zbavuje tak pleť nečistot, které den po dni zakrývají naší zářivou pleť. Její ovocná vůně zanechává pokožku v příjemné bublině jemnosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Payot
  • EAN: 3390150577734
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml
Payot Šumivá peelingová maska (Bubble Mask Peeling) 8 x 5 ml
510