PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml

379 

PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml od společnosti PLANTHÉ Laboratories lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml aktuálně výhodně za 379 Kč.

Katalogové číslo: 8594059739315 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml od známého dodavatele PLANTHÉ Laboratories , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Olej na suchou a citlivou pleť je unikátní šetrná kombinace vysoce promašťujících a zvláčňujících přírodních olejů lékárenské kvality pro: šetrné ošetření suché a citlivé pleti hloubkové vyživení pokožky se sklony k alergickým projevům, atopii a k lehčí formě akné posílení a ochrana pleti. Tato uníkátní kombinace ostropestřecového,hroznového a meruňkového oleje má vysokou vyživující a zvláčňující aktivitu, díky které se vaše pokožka snadněji zregeneruje a je lépe chráněna před vnějšími nepříznivými vlivy. Olej na suchou a citlivou pleť přináší šetrné ošetření suché a citlivé pleti, výživu a její posílení.

 

Informace o produktu

  • Značka: PLANTHÉ Laboratories
  • EAN: 8594059739315
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Réva vinná (Vitis vinifera), Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis), Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides), Ostropestřec mariánský (Silibum marianum), Slunečnice roční (Helianthus annuus), Meruňka obecná (Prunus armeniaca)”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, suchá pleť”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml
PLANTHÉ Laboratories Olej na suchou a citlivou pleť 50 ml
379