Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml

1606 

Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Primavera je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml právě nyní za 1606 Kč.

Katalogové číslo: 4086900277205 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml od tohoto výrobce Primavera . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Účinný oční krém s obsahem vysoce kvalitního oleje a přírodních rostlinných složek. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a poskytuje maximální hydrataci s okamžitým účinkem. Redukuje vrásky, tmavé kruhy a otoky a jemně zpevňuje oční kontury.

 

Informace o produktu

  • Značka: Primavera
  • EAN: 4086900277205
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml
Primavera Krém na oční okolí Cell Renewing (Eye Cream for Face) 25 ml
1606