Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml

337 

Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Primavera jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml v současnosti za 337 Kč.

Katalogové číslo: 4086900197077 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Primavera je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

S pokojovým sprejem ze 100% bio éterických olejů si vytvoříte sváteční náladu kdekoliv. Třeba i tam, kde nemůžete použít aromalampu. Vůně inspirující a jiskřivá jako zimní noční obloha. Ovocný pomeranč a hřejivá, kořeněná skořice vykouzlí v našich domovech sváteční nádheru a zahalí každodenní život do magického pocitu bezpečí. Vůně: kořeněná teplá Účinek vůně: harmonizující Hlavní složky: pomeranč bio, skořice bio, grep bio a další

 

Informace o produktu

  • Značka: Primavera
  • EAN: 4086900197077
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy”}}.  . . . . . . . . .
Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml
Primavera Pokojový sprej Starry Dream 50 ml
337