Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml

789 

Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml od skvělé a známé značky Primavera je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml právě nyní za 789 Kč.

Katalogové číslo: 4086900276307 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml od známé společnosti Primavera je pro vás pro vás právě dnes v akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Nemastný pleťový olej aktivuje vlhkostní režim pokožky a zpevňuje pleť. Čistě rostlinná síla tkví v kombinaci oleje z mučenky a kahai ořechů, které zlepšují mikrocirkulaci krve a tak přispívají k rychlejší regeneraci a ke zvýšení elasticity pleti. Kahai olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega-6 a omega-9, které chrání pleť před stárnutím vlivem oxidativního stresu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Primavera
  • EAN: 4086900276307
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml
Primavera Regenerační pleťový olej Regenerating (Rich Face Oil) 30 ml
789