ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056

699 

ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056 od tohoto předního výrobce ProfiCare je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056 v současnosti za 699 Kč.

Katalogové číslo: 4006160305609 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056 od přední značky ProfiCare je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Elektrický sonický zubní kartáček s extrémně rychlou oscilací (30 000 oscilací/minuta) hlavy zajišťuje účinné odstraňování zubního plaku a stimulování dásní . je vybaven 4 režimy pro co nejjednodušší použití – čistění, jemné čištění, masáž, vypnuto . Hlavy kartáčků jsou vyrobeny technologií Tynex DuPont ® , což jsou zaoblená vlákna šetrná k zubům a dásním. Proces čištění zubů u tohoto zubního kartáčků je rozdělen na 4 intervaly. Dále je vybaven 2minutovým časovačem, což je minimální délka čištění zubů doporučovaná zubaři. O dodávku energie se stará Li-Ion baterie s dlouhou životností a ta se nabíjí indukčně ze základové stanice. Pro co nejdelší životnost baterie je kartáček vybaven několika asistenty, a to kontrolkou při nízkém stavu baterie (bliká červeně), elektronickou ochranou proti nadměrnému nabití baterie a ochranou proti nadměrnému vybití baterie. Pouzdro kartáčku je ergonomické pro lepší držení a přepínač je vyroben ze Soft Touch materiálu . Díky praktické základové stanici bude mít kartáček a náhradní hlavy vždy své místo. Zároveň budete vědět, že kartáček bude vždy dostatečně nabitý. Součástí balení je elektrický zubní kartáček, základová stanice a 2 náhradní hlavy kartáčku.Napájení je 100–240 V, 50/60 Hz a výkon 1,4 W. Baterie má pak kapacitu 260 mAh a voltáž 3,7 V DC.

 

Informace o produktu

  • Značka: ProfiCare
  • EAN: 4006160305609
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056
ProfiCare Elektrický sonický zubní kartáček EZS 3056
699