René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml

544 

René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml od spolehlivého výrobce René Furterer je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml aktuálně v akci od 544 Kč.

Katalogové číslo: 3282770049275 Kategorie: , , Štítek:

Popis

René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml od známého dodavatele René Furterer je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Olej vlasy a pokožku vyživuje a chrání, hydratuje ji, rychle se vstřebá, nelepí. Kombinované esenciální mastné kyseliny a vitamíny tvoří unikátní spojení k ochraně, výživě a posílení vlasů i pokožky v jednoduchém kroku.

 

Informace o produktu

  • Značka: René Furterer
  • EAN: 3282770049275
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Suchý”}}.  . . . . . . . . .
René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml
René Furterer Posilující suchý olej na vlasy a tělo 5 Sens (Enhancing Dry Oil) 100 ml
544