Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml

206 

Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml od známé společnosti Revolution je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml ve skvělé akci za 206 Kč.

Katalogové číslo: 5057566163781 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Revolution , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Použij tuto bázi jako první krok před nanesením makeupu. Obsahuje olej, který má vyživující vlastnosti a dokonale připraví pleť na aplikaci oblíbeného makeupu. Použijte i pro osvěžení pleti během dne.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566163781
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml
Revolution Báze pod make-up Purifying (Priming Water) 100 ml
206