Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Medium Brown

157 

Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Medium Brown od společnosti s předním postavením na trhu Revolution je k dostání online za výhodnout cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Medium Brown v akci za 157 Kč.

Katalogové číslo: 5057566163712 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Medium Brown od známé kvalitní značky Revolution je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Zafixujte svoje obočí za pomocí objemového gelu na obočí. Gel obsahuje olej a udržuje obočí vyživené. Aplikátor ve tvaru spirálky zachytí i chloupky, které jste nevěděli, že máte! Vytvoříte tak přirozený a nadýchaný efekt, který vašemu obočí bude slušet. Tento produkt lze použít samostatně nebo jako poslední krok po aplikaci dalších produktů na obočí. Přidá barvu a zafixuje chloupky na místě po dlouhé hodiny.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566163712
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Tvarující, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Clear
Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml Medium Brown
157