Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C5

176 

Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C5 od skvělé značky Revolution je momentálně ve výhodné akci. Skvělý produkt s garancí kvality. Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C5 výhodně za 176 Kč.

Katalogové číslo: 5057566185028 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C5 od společnosti Revolution . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Korektor Conceal & Define Infinite má flexibilní texturu, neslévá se, dá se vrstvit a blendovat, je prodyšný a nevytváří masku. Jeho použití je natolik multifunkční, že ho lze použít jak na krytí, tak i na konturování. Má 16hodinovou výdrž. Jeho složení s obsahem niacinamidu je vhodné i pro pleť se sklonem k nedokonalostem. Korektor Conceal & Define Infinite má o 20 % větší krytí než původní Conceal & Define korektor.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566185028
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C4.5
Revolution Korektor Conceal & Define Infinite (Longwear Concealer) 5 ml C5
176