Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5,2 g Courage

101 

Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5,2 g Courage zboží dodává Revolution lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5,2 g Courage levně za 101 Kč.

Katalogové číslo: 5057566479943 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5,2 g Courage od společnosti s dlouholetou tradicí Revolution . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Paletka 6 očních stínů Colour Play je díky své malé velikosti skvělá do kabelky a dokonce i do kapsy. Její syté pastelové odstíny vám ihned padnou do oka a díky jejich všestrannosti s nimi vytvoříte jemné líčení i dramatický look. Jemná a sametová textura jednotlivých očních stínů v krémovém matném i třpytivém provedení dobře přilne k očnímu víčku, snadno se ztrácí a během nošení nebledne. 6 všestranných očních stínů s matným i třpytivým efektem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566479943
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5
Revolution Paletka očních stínů Relove Colour Play (Shadow Palette) 5,2 g Courage
101