Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5,8 g Queen

101 

Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5,8 g Queen od předního výrobce Revolution . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5,8 g Queen – produkt momentálně prodáváme za 101 Kč.

Katalogové číslo: 5057566479233 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5,8 g Queen od dodavatele s dobrým jménem Revolution je momentálně za bezkonkurenční cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Zvýrazněte svá líčka s paletkou Colour Play Duo, která ukrývá dvojici vysoce pigmentované tvářenky a dokonale padnoucího rozjasňovače. S červeno-růžovou tvářenkou dodáte tvářím zdravý nádech, zatímco zlatavý rozjasňovač se postará o dokonalé zvýraznění vystouplých částí obličeje. Jemná pudrová textura tvářenky i rozjasňovače se snadno nanáší a vytváří na pleti krásně přirozený efekt.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566479233
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5
Revolution Paletka tvářenky a rozjasňovače Relove Colour Play Duo (Palette) 5,8 g Queen
101