Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5,8 ml Medium Brown

239 

Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5,8 ml Medium Brown od dodavatele s dlouholetou historií Revolution PRO je k dispizici za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5,8 ml Medium Brown výhodně za 239 Kč.

Katalogové číslo: 5057566289504 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5,8 ml Medium Brown od přední společnosti Revolution PRO , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Toužíte po dokonale upraveném obočí, které se celý den ani nehne? Poznejte fixační gel na obočí Ultimate, který vydrží na obočí až po dobu 3 dnů. Vysoce pigmentovaná gelová textura definuje a fixuje obočí a díky obsahu vitamínu E podporuje jeho růst. Součástí produktu je měkký aplikátor, díky kterému snadno nanesete produkt na obočí, zkosený štěteček pro orámování obočí a spirálový kartáček, se kterým vyčešete chloupky do požadovaného tvaru. Umožní rychlou a přesnou definici obočí. Voděodolné složení s výdrží až 3 dny. Snadné a rychlé použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566289504
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5
Revolution PRO Fixační gel na obočí Ultimate Brow Gel 5,8 ml Medium Brown
239